Potřebujete zhmotnit 3D výkres, vyhotovit 3D vytištěný model jako ukázkovou realizaci, vytiskout zmenšený model dle technické, projektové dokumentace? Zabýváme se tiskem modelů dle návrhu zákazníka nejmodernějšími technologiemi FDM\SLA. Naše služby jsou určeny nejen pro architekty, projektanty, prodejce, designéry a jiné kreativní osoby. Jsme schopni zajistit nejen 3D tisk, ale i 3D návrh, model jako vzor pro následný tisk. Dále postprocessing – lepení, broušení, lakování. Tyto služby zajišťují naši subdodavatelé, kteří jsou v dané oblasti profesionály.

Nechte si vytvořit dle projektové dokumentace model domu, bytu či celého rezortu. V základní nabídce pouze modelace a 3D tisk. Po dohodě taktéž realizujeme kompletní 3D model dle plánu, barevného provedení s funkčními prvky, zahradou apod… Možnost statického, či rozkládacího modelu. Cena se odvijí podle složitosti a velikosti modelu.

3D tiskarna Benesov u Prahy - zakazkovy 3D tisk - tisk modelu podle plánů

3D výtisk model domu (12,5m na 6,5m – dodaný 3D model) v měřítku 1:100 s vnitřnim zákl vybavením, rozebírací (přízemí,patro,střecha,terasa), nebarvený